services3_300x200_201305082221Našim autorizovaným servisným partnerom môžete auto zveriť nielen v prípade bežnej údržby, ale tiež v prípade technickej poruchy alebo poškodenia vozidla pri dopravnej nehode (vrátane poškodenia karosérie a laku).

Pokiaľ sa na vašom vozidle vyskytla porucha, ktorá vyžaduje opravu, ste vy a vaše vozidlo v servise ŠKODA v tých najpovolanejších rukách. Tu totiž vaše vozidlo dokonale poznajú a prevedú opravu podľa postupov schválených výrobcom.

genue-parts_201305082221

ŠKODA Originálne dielce

V prípade výmeny dielcov máte u svojho autorizovaného servisného partnera ŠKODA k dispozícií originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používanými v sériovej výrobe. Spoločnosť ŠKODA garantuje ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

body-painting_201305082221

Servis karosérie a laku

Poškodenie karosérie a lakovaných plôch odborne odstráni váš autorizovaný servisný partner ŠKODA a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím ŠKODA Originálnych dielcov. To je dôležité nielen pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla.

clever_repair_201305082221

ŠKODA Clever repair

U menších poškodení karosérie, čelného skla či plastovaných dielcov vám autorizovaný servisný partner ŠKODA môže ponúknuť alternatívne a cenovo priaznivé riešenia. V niektorých prípadoch je možné poškodený dielec opraviť bez nutnosti jeho výmeny.